Tragiczny wypadek pod Lubartowem (woj. lubelskie). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Honda zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Mężczyzna poniósł śmierć. Droga była całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się wyznaczonymi przez policjantów objazdami. Apelujemy o bezpieczną i ostrożną jazdę.

Do wypadku doszło dzisiaj tuż przed godziną 6:00 w miejscowości Łucka. Kierujący pojazdem marki Honda jadąc od strony Lublina z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z ciężarówką. W wyniku uderzenia auto osobowe zostało niemal doszczętnie zniszczone, a kierowca uwięziony w jego wnętrzu. Niestety, mimo prowadzonej bardzo długo akcji ratunkowej 26-letniemu kierowcy hondy nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Droga była całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się wyznaczonymi przez policjantów objazdami.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku.

Policja apeluje o bezpieczną i ostrożną jazdę. Z uwagi na świąteczny weekend na drogach panuje większy ruch. Niech każdy kierujący weźmie sobie głęboko do serca zasadę wolniej, znaczy bezpieczniej.