Zaginiony Krzysztof Marszałek / fot. Archiwum Prywatne

Policjanci z Komisariatu I Policji w Opolu poszukują zaginionego Krzysztofa Marszałka z Jełowej. Mężczyzna ostatni raz widziany był 31 marca 2017 roku i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Krzysztof Marszałek ma 26 lat. Rysopis: szczupłej budowy ciała, waga ok. 70 kg, wzrost 172 cm, włosy ciemne, krótkie, proste, oczy brązowe, nos prosty.

W dniu zaginięcia ubrany był w szarą bluzę sportową z kapturem, kremowe bawełniane spodnie, jasne sportowe buty. Posiadał czarny plecak z rzeczami osobistymi.

Zaginiony ostatni raz widziany był 31 marca 2017 roku w Opolu w rejonie dworca PKP i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

– Krzysiu nie wykazywał żadnych zmian w zachowaniu, nikt nie podejrzewał że coś mogło by się wydarzyć, w piątkowe popołudnie poprosił ojca o podwiezienie się na dworzec PKP w Opolu, po czym okazało się że już w czwartek i piątek nie było go w pracy i nikt nie wie co wtedy robił – mówi nam narzeczona zaginionego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Krzysztofa Marszałka, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem I Policji w Opolu tel. 77/ 422 25 95, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 997 lub 112 z telefonów komórkowych.

Przeczytaj również: