Zatrzymany ukrywał się w wersalce / fot. Policja

Chcąc uniknąć zatrzymania, schował się w wersalce. Mimo tego poszukiwany, który unikał zasądzonej kary i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i tak został zatrzymany przez policjantów z Kłodzka. Mężczyzna, który trafił już do zakładu karnego, jest dodatkowo podejrzewany o inne przestępstwa. Razem z nim w ręce policjantów wpadli też jego dwaj wspólnicy. 

Policjanci z kłodzkiej komendy powiatowej, w wyniku podjętych działań, zatrzymali mężczyznę, który unikał zasądzonej kary i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Kłodzku wydał nakaz doprowadzenia 21-latka do zakładu karnego.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego prowadząc poszukiwania mężczyzny, znaleźli go w jednym z mieszkań na terenie gminy Kłodzko. Okazało się, że 21-latek chcąc uniknąć zatrzymania, ukrył się w… wersalce.

Mężczyzna jest dodatkowo podejrzewany o szereg czynów, których dopuścił się przez ostatnie kilka tygodni, działając wraz z dwoma innymi osobami. Podejrzani w różnych składach osobowych włamali się do kilku pomieszczeń oraz do busa, kradnąc m. in. nawigację oraz motor. Wspólnicy 21–latka również zostali zatrzymani przez policjantów i usłyszeli zarzuty.

Poszukiwany 21-latek trafił już do Zakładu Karnego w Kłodzku, natomiast o losie jego kolegów zdecyduje sąd. Za czyny, o które są oni podejrzani, grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.