Mężczyzna chciał doprowadzić dziewczynkę do poddania się czynności seksualnej. Teraz poszukuje go policja. Osoby, które rozpoznają mężczyznę prezentowanego na portrecie pamięciowym lub posiadają informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z KPP w Bartoszycach lub Prokuraturą Rejonową w Bartoszycach.

Na początku marca br. przyjęliśmy zgłoszenie od nauczycielki dotyczące podejrzenia popełnienia przestępstwa. Ze zgłoszenia wynikało, że do stojącej na jednym z przystanków autobusowych na trasie Bisztynek – Bartoszyce dziewczynki, podjechał samochód dostawczy typy van lub bus koloru ciemnego, najprawdopodobniej granatowego. Kierujący nim nieznany mężczyzna, zaczepił dziewczynkę i chciał doprowadzić ją do poddania się czynności seksualnej. Dziewczynka przestraszyła się i uciekła , natomiast nieznany mężczyzna odjechał.

Na podstawie informacji przekazanej przez pokrzywdzoną, policjanci sporządzili portret pamięciowy mężczyzny.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę prezentowanego na portrecie pamięciowym lub posiadają informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z KPP w Bartoszycach lub Prokuraturą Rejonową w Bartoszycach.

Przeczytaj również: