Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach zatrzymali 43-letniego mieszkańca Piekar Śląskich. Mężczyzna posiadał amfetaminę, z której sporządzić można było prawie 4000 działek dilerskich. Do zatrzymania doszło w jednej z firm znajdujących się na terenie Tarnowskich Gór, gdzie mundurowi ujawnili narkotyki. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi mu do 10 lat więzienia.

Wczoraj policjanci zwalczający przestępczość narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach namierzyli i zatrzymali mieszkańca Piekar Śląskich. 43-latek na terenie jednej z firm znajdujących się w Tarnowskich Górach miał ukryte narkotyki.

Podczas przeszukania stróże prawa znaleźli i zabezpieczyli między innymi worek z białym proszkiem. Przeprowadzone badanie przez technika kryminalistyki wskazało, że zabezpieczony proszek to amfetamina, z której można było zrobić prawie 4000 działek dilerskich. Policjanci z Katowic przekazali zatrzymanego oraz nielegalne substancje tarnogórskim kryminalnym. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.