Śledczy z będzińskiej komendy poszukują dwóch kobiet – sprawczyń kradzieży na szkodę 99-letniej mieszkanki miasta. Do przestępstwa doszło 3 marca 2017 r. około godziny 10.20 w jednym z budynków mieszkalnych w Będzinie przy ulicy Kolejowej. Na podstawie zeznań pokrzywdzonej oraz świadka zdarzenia, powstały portrety pamięciowe kobiet. Osoby mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, prosimy o pilny kontakt.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawczyń kradzieży, prosimy o niezwłoczny kontakt z będzińskimi policjantami tel. (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej [email protected] a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Rysopis sprawczyń:

Pierwsza kobieta: w wieku około 30 lat, ok. 150 cm wzrostu, tęgiej budowy ciała, o ciemnej karnacji i ciemnych włosach, ubrana w białą koszulkę typu tshirt, szalik typu komin

Druga kobieta: w wieku około 25 lat, 170 cm wzrostu, szczupła, cera śniada, włosy ciemny blond, ubrana w płaszcz