Ponad 5 kilogramów narkotyków i dopalaczy zabezpieczyli kryminalni ze Starogardu Gdańskiego. Funkcjonariusze zatrzymali również 2 osoby podejrzewane o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Sprawa jest rozwojowa. Mundurowi nie wykluczają kolejnych zatrzymań. 

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 2 mężczyzn podejrzewanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni ustalili, że w jednym z mieszkań mogą znajdować się narkotyki. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli marihuanę, mefedron i amfetaminę, które ukryte były w każdym pomieszczeniu przeszukiwanego mieszkania. Policjanci znaleźli narkotyki w szafkach kuchennych, lodówce, wersalce oraz w specjalnie przygotowanym do tego celu schowku.

Łącznie kryminalni zabezpieczyli ponad 5 kilogramów narkotyków w tym amfetamię, marihuanę oraz mefedron. Funkcjonariusze doprowadzili do komendy 2 mieszkańców powiatu starogardzkiego w wieku 28 i 36-lat, którzy są podejrzewani o posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Sprawa jest rozwojowa, a funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Za posiadanie znacznej ilości środków grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Przeczytaj również: