Policjanci z Komisariatu Poznań-Północ zatrzymali mężczyznę za kradzież paczek kurierskich. Znajdowały się w nich bransoletki, jedna z nich wysadzana brylantami. Biżuteria wróciła do prawowitego właściciela, a podejrzany odpowie teraz za swój czyn przed Sądem.

W ostatnim dniu lutego br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Północ zostali powiadomieni, że w jednym z centrów handlowych na poznańskich Winogradach doszło do kradzieży paczek kurierskich.

Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że pewien młody mężczyzna podszedł do wózka, na którym kurier miał przygotowany towar do dostarczenia. Zabrał z niego dwie paczki, a następnie uciekł. W paczkach znajdowały się dwie bransoletki o wartości blisko 17 tysięcy złotych.

Policjanci szybko znaleźli sprawcę kradzieży. Kilka godzin od zdarzenia zatrzymali podejrzanego w jego miejscu zamieszkania na poznańskich Naramowicach. 26-latek był całkowicie zaskoczony wizytą policjantów. Posiadał przy sobie skradzioną biżuterię. Za kradzież grozi mu teraz nawet 5 lat więzienia.

Przeczytaj również: