Najbardziej znany świadek koronny, Jarosław Sokołowski ps. „Masa”, po raz pierwszy spotka się 21 kwietnia ze swoimi fanami w Warszawie. Redakcja Kryminalnej Polski obejmuje swoim patronatem medialnym to wydarzenie. Spotkanie będzie miało miejsce w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Fundacji Nowe Horyzonty przy ulicy ul. Bobrowieckiej 9.

Jarosław Sokołowski odpowie na niewygodne pytania, poruszy trudne tematy, opowie nam o polskiej mafii. Jak mówi nam sam „Masa” – Będę kontynuował przekaz, który cały czas głoszę, będę odwodził młodzież od wejścia na drogę przestępczą. Będę burzył mit gangsterki w stylu „Ojca Chrzestnego”. Zapraszam na spotkanie wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć jak naprawdę wyglądało moje życie.

Zapytany o bezpieczeństwo tej imprezy odpowiada – Moi starzy koledzy są inteligentnymi ludźmi i wiedzą, żę Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe w którym odbędzie się spotkanie, będzie najbezpieczniejszym miejscem w Warszawie. Jestem papierkiem lakmusowym programu ochrony świadka koronnego, dlatego będę chroniony przez Policję, ale o szczegółach mówić nie mogę. Jak dodaje właściciel firmy Media Impress, organizator spotkania – w celu zapewnienia bezpieczeństwa została również wynajęta profesjonalna firma ochroniarska, która będzie pilnowała zarówno „Masy” jak i całego obiektu. Będą to ludzie w pełnym rynsztunku bojowym. – Kontrola przed wejściem będzie bardziej szczegółowa, niż na warszawskim Okęciu – kwituje „Masa”.

Na spotkanie sam „Masa” przybędzie wraz z Arturem Górskim, który jest autorem wielu książek o nim samym. Bilety w cenie 65 i 100 PLN są do nabycia na stronie www.kupbilecik.pl. Te drugie, oprócz możliwości uczestnictwa w spotkaniu upoważniają do odbioru książki „Masy” z autografem.