Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie zatrzymali mieszkańca gminy Kobyla Góra, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie, celem odbycia kary pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym. Ponadto podczas zatrzymania w mieszkaniu sprawcy kryminalni znalezli narkotyki.

24 lutego br. ostrzeszowscy kryminalni na terenie woj. dolnośląskiego w miejscowości Sycowa zatrzymali 21-letniego mężczyznę, mieszkańca gminy Kobyla Góra, poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie celem zatrzymania i doprowadzenia do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności.

Ponadto podczas zatrzymania, w mieszkaniu wynajmowanym przez 21-latka policjanci odkryli narkotyki. Mężczyzna posiadał przy sobie marihuanę oraz amfetaminę w ilości około 2 gram. Policjanci odnalezli rowniez trzy krzewy konopi w doniczkach, w różnej fazie wzrostu.

Sprawcę zatrzymano w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. Mężczyzna za posiadanie środków odurzających ustawą zabronionych usłyszał zarzut, do którego się przyznał, na drugi dzień 21-latek został doprowadzony do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wlkp. celem odbycia kary pozbawienia wolności.