[AKTUALIZACJA]

Jak informuje sama zaginiona jest cała i zdrowa oraz przeprasza osoby, które się martwiły. Woli nie odpowiadać na pytanie co się z nią działo, jednak jak twierdzi, przyda jej się zdecydowanie więcej znajomości realnych niż wirtualnych.

Policjanci z Pragi Południe poszukują zaginionej 28-letniej Agnieszki Drążek. Kobieta w nocy z niedzieli na poniedziałek wyszła z mieszkania znajomego na terenie Ursynowa i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z komendą przy ulicy Grenadierów, tel.(22) 603-76-55, (22) 603-76-62, 997 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII prowadzą poszukiwania 28-letniej Agnieszki Drążek.

Kobieta ma ok. 160 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, waga 50 kg, włosy blond, długie proste, twarz okrągła, nos prosty, uszy średnie normalnie osadzone, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia ubrana w płaszcz koloru szarego i buty skórzane żółte.

Agnieszka Drążek w nocy z niedzieli na poniedziałek na około 1.00 wyszła z mieszkania znajomego przy ulicy Pileckiego nie mówiąc dokąd się wybiera i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komendy przy ulicy Grenadierów, tel. (22) 603-76-30 lub całodobowo, (22) 603-76-55, (22) 603-76-62 bądź z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112 i 997, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected]