Ukradł puszkę z pieniędzmi w jednym z wrocławskich barów – policjanci zatrzymali podejrzanego

Wrocławscy policjanci z komisariatu na Ołbinie ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież. Sprawca zabrał z jednego z barów puszkę, w której znajdowały się pieniądze, po czym oddalił się. Funkcjonariusze dotarli do mężczyzny odpowiedzialnego za ten czyn. Mieszkaniec Wrocławia przyznał się do przestępstwa. Za kradzież grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin ustalili i zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież puszki z pieniędzmi.

Do przestępstwa doszło w ubiegłym tygodniu na terenie jednego z barów na wrocławskim Śródmieściu. Sprawca po wejściu do lokalu zabrał z jego wnętrza puszkę, do której zbierano pieniądze. Zdarzenie zostało nagrane przez monitoring znajdujący się wewnątrz lokalu. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z komisariatu policji na wrocławskim Ołbinie analizując dokładnie zabezpieczony materiał oraz na podstawie zebranych informacji w tej sprawie ustalili i wytypowali osobę podejrzewaną o ten czyn. Okazało się, że jest to 28-letni mężczyzna, który był już w przeszłości notowany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Mieszkaniec Wrocławia został zatrzymany i usłyszał już zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do tego przestępstwa. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Za tego typu czyn podejrzanemu grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Wojciech Jabłoński

Czytaj również…

Wrocław: Mając 1,7 promila jechał po mieście ponad 90 km/h