Rutkowski poszukuje 26- letniego Pawła W., brutalnego mordercy niepełnosprawnego studenta ze Świnoujścia!

Krzysztof Rutkowski niekomercyjnie przyłączył się dziś do poszukiwań 26 letniego Pawła Włodarczyka, który 29 grudnia 2016 roku brał udział w makabrycznej zbrodni na bezbronnym niepełnosprawnym studencie prawa. Jego ludzie w Polsce i poza granicami rozpoczęli już poszukiwania tego groźnego bandyty.

Ludzie Rutkowskiego prowadzą intensywne poszukiwania Pawła Włodarczyka nie tylko w woj. zachodniopomorskim, ale też na terenie całego kraju i Europy. Nie jest wykluczone, że morderca ukrywa się wśród Polaków mieszkających poza Polską.
Za poszukiwanym wystawiony jest list gończy. Każdy kto posiada informacje  o miejscu pobytu Pawła Włodarczyka proszony jest o zachowanie najwyższej uwagi, bo Paweł W. jest wyjątkowo groźny i może znów zaatakować.

Rutkowski poszukuje 26- letniego Pawła Włodarczyka, brutalnego mordercy niepełnosprawnego studenta ze Świnoujścia!

Przypomnijmy że do zbrodni doszło 29 grudnia 2016 roku w Świnoujściu. 19-latek został brutalnie zamordowany przez oprawców, którzy wcześniej zwabili go do mieszkania i przetrzymywali.Trzech sprawców jest już za kratami. Trwają intensywne poszukiwania ostatniego z bandytów.
– Z informacji, które posiadamy wiemy, że Paweł Włodarczyk wraz ze swoimi kompanami po dokonaniu zabójstwa w dniu 29 grudnia 2016 roku, udał się do jednej z dyskotek w Świnoujściu, gdzie wszczął awanturę, w wyniku której ochroniarz złamał mu nos.- mówi Krzysztof Rutkowski.
– Paweł Włodarczyk może prosić o pomoc w leczeniu urazu nosa.- dodaje Krzysztof Rutkowski

Rutkowski poszukuje 26- letniego Pawła Włodarczyka, brutalnego mordercy niepełnosprawnego studenta ze Świnoujścia!
– To wyjątkowo odrażająca zbrodnia. Na prośbę rodziny zamordowanego chłopaka przyłączamy się w dniu dzisiejszym do poszukiwań Pawła Włodarczyka. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat jego miejsca pobytu, proszony jest o natychmiastowy kontakt z naszym numerem alarmowym 600 007 007. Osobom, które przekażą informacje gwarantujemy całkowitą anonimowość- tłumaczy Krzysztof Rutkowski.

Prezentujemy zdjęcia bandyty które upubliczniła policja oraz portale społecznościowe.

 

 

 

 

źródło : Patriot24.net