Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów na terenie Mławy. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi postępowanie.

Do zdarzenia doszło 31 grudnia 2016 r. w sklepie ze sprzętem rtv-agd na terenie Mławy. Sześciu zamaskowanych sprawców, poruszających się samochodem dostawczym marki Ford Transit (wcześniej skradzionym), staranowali drzwi sklepu, dostali się do wnętrza i ukradli telewizory oraz laptopy o łącznej wartości ok. 50000 złotych.
Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mławie.
Informacje można przekazać – także anonimowo – dzwoniąc pod numer: 23 654 72 56, 23 654 72 37 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:[email protected]